piątek, 10 sierpnia 2012

Niebezpieczeństwo! Mucha, która składa jaja w ludzkiej skórze!

Jeżeli masz słabe nerwy lub jesteś zbyt wrażliwy/a nie oglądaj tego. Zdjęcia umieszczone w tym poście mogą co najmniej Cię obrzydzić.
Być  może słyszeliście kiedyś, że istnieją muchy, które składają jaja w naszej skórze. Następnie te jaja rozwijają się w naszym organizmie po czym stają się larwami, które będą w nas żerowały. Owad ten jest rodzajem pasożyta zwanego kolokwialnie czarną muchą. Poniższe zdjęcia przybliżą nam obraz tego zjawiska, patrząc można uznać, że są one obrzydliwe jednak chcemy pokazać prawdę i ustrzec ludzi, którzy teraz wyjeżdżają na urlopy do innych krajów.
Jaja zazwyczaj składają na odsłoniętych przez naszą odzież częściach ciała takich jak stopy, głowa czy dłonie. Nie jest to jednak regułą, inne części  naszego ciała mogą także zostać zakatowane.
5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

ooo fuuuu... okropność. Ciekawa jestem tylko wiarygodności Waszej strony. Jest bardzo interesująca, fajnie jednak było by mieć pewność że informacje nie są wyssane z palca jak na wielu innych stronach ;))

Anonimowy pisze...

ta mucha jest w polsce?

Anonimowy pisze...

ta mucha jest w polsce?

Anonimowy pisze...

Tej muchy nie ma w Polsce widziałam takie rzeczy w tv. moskity muchy itd.. składają jaja w ludzkim ciele potem wychodzą na wierzch poprzez skórę robią dziurę w zależności jakiej wielkości jest insekt polecam poszukać po googlach w tamtym roku albo 2 lata temu było w tv o tym..
Ps.Na świecie różne rzeczy się dzieją a człowiek nie ma o niczym pojęcia więc czasem warto wierzyć żeby później nie być zszokowanym ;)

Anonimowy pisze...

Ajj przypomniało mi się gdzieś zagranicą w morzu/oceanie żyją małe rybki które przechodzą przez narządy intymne też poczytajcie więc jeśli są takie rybki to dla czego nie mogą być muchy? ;)