środa, 24 listopada 2010

Nostradamus, Baba Wanga : Czy wybuchnie w 2010 r. III wojna światowa?! Czy to atak Korei Północnej?!

Nostradamus nie był jedynym jasnowidzem, który zapowiedział wybuch III wojny światowej w roku 2010. Jego przepowiednia zbiegła się z przepowiednią Baby Wangi. Według niej miało stać się to w listopadzie. Dotąd myślano, że miało nastąpić to 10 listopada jednak teraz wiadomo, że nie 10, a 23! Nie było to wcale pomyłką, nie pomyliła się, ani o jeden dzień! Po prostu używała kalendarza juliańskiego.
Ci co nie wierzą w przepowiednie nie powinni być 100% -towymi sceptykami w tej sprawie, gdyż przepowiedziała ona wiele zdarzeń, które zmieniły nasz świat!
Dokładnie przewidziała śmierć Stalina, upadek ZSRR, zwycięstwo Jelcyna w wyborach,
katastrofę w Czarnobylu, dojście do władzy Hitlera, początek II wojny światowej oraz zatonięcie Kurska. Jej przepowiednia o Kursku miała brzmieć tak :
"Kursk zostanie zalany, a cały świat będzie po nim płakał".
Według niej III wojna światowa zacznie się od prowokacji zakończonej konfliktem lokalnym ( atak Korei Północnej) i będzie trwała 4 lata, a tak zapowiadają się nasze losy według niej:

2010 – Rozpoczęcie III wojny światowej

2011 – Północna część Ziemi zostanie pozbawiona flory i fauny przez opad radioaktywny. Następnie wrogowie zaczną wykańczać chemiczną bronią Europejczyków, którzy przeżyli.

2014 – Prawie większość mieszkańców Europy (na półkuli północnej) zginie na raka i na choroby skóry spowodowane napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 – Europa zostanie prawie bez mieszkańców.

2018 - Chiny staną się potęgą świata. Kończy się ropa naftowa.


Nostradamus także określił wybuch III wojny światowej na listopad 2010 roku. Ma być ona o wiele straszniejsza i gorsza od dwóch poprzednich.

Według Nostradamusa to co ma nas spotkać w 2010r. :

- III wojna światowa wybuchnie pod koniec roku, czyli w listopadzie. Zostanie w niej użyta na masową skalę broń biologiczna i chemiczna.
- wybuchnie konflikt pomiędzy USA i Europą
- wybuchnie konflikt pomiędzy Francją i Wielką Brytanią
- dojdzie na Krymie do konfliktu militarnego
- Europa pogłębi się w jeszcze większym kryzysie ekonomicznym niż w 2009r.

Przepowiednie te mają ze sobą wiele wspólnego i pokrywają się w wielu miejscach. Nostradamus jak i Baba Wanga są największymi jasnowidzami znanymi naszej ludzkości, którym przepowiednie niejednokrotnie się sprawdziły. Intrygującym i niepokojącym faktem jest to, że w obu tych przepowiedniach wybuch III wojny światowej jest umiejscowiony w listopadzie jak na zbieg okoliczności jest to dość dziwne.
Baba Wanga mówi, że III wojna światowa zacznie się od prowokacji i konfliktu lokalnego.Data ta zbiegła się z datą napaści Korei Północnej na Koree Południową. Za Koreą Południową stoją Stany Zjednoczone, które wysyłają tam już swój lotniskowiec więc konflikt nabiera coraz szerszy rozmiar, nie wiadomo jeszcze czy wojska amerykańskie stacjonujące w Korei nie pozostaną postawione w stan gotowości.
Najgorsze jest to, że zarówno Korea Północna jak i Stany Zjednoczone są dumnymi posiadaczami bomby atomowej i zaawansowanej broni chemicznej oraz biologicznej. Oba te państwa nie pałają do siebie sympatią, a USA jest dość agresywnie nastawiona do wojującej Korei Północnej. Spodziewać można się również tego, że jak wojska amerykańskie zaczną działania w Korei to państwa sojusznicze przyłączą się do nich, a w tedy kolejny kontyngent polskich żołnierzy nie pojedzie do Iraku tylko do Korei. W ten albo w inny sposób Polska również przyłączy się do wojny , gdyż Korea nam tego zapewne nie podaruje.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

jest to conajmniej przerazajace... gdzie sie przenosimy? Afryka?

kia pisze...

Najgorsze jest to, że przez to co się dzieje teraz na świecie można w to uwierzyć, a ponadto ile tych przepowiedni Baby Vangi się sprawdziło, i nie pomyliła się z datą, a datę rozpoczęcia III wojny światowej wyznaczyła na 23 listopada! i akurat to się zbiegło z atakiem Korei Północnej na Południową.

orwellsky pisze...

Mamy połowę marca kolejnego roku i wygląda, że konflikt, który miał wybuchnąć został do pewnego stopnia przygaszony. Co prawda region wciąż jest niestabilny a do tego jeden z dominujących tam krajów, Japonia jest potwornie osłabiona nie tylko recesją w jakiej znajdowała się od ponad 10 lat, ale obecnie także skutkami trzęsienia ziemi.

Z drugiej strony mamy Bliski Wschód, Zatokę Perską i trzy kluczowe kraje, Izrael oraz Arabię Saudyjską wraz z Iranem.