środa, 29 czerwca 2011

Zabiła i zjadła swojego 3-tygodniowego synka

33-letnia Otty Sanchez urodziła zdrowego i silnego syna, jednak po porodzie zdiagnozowano u niej depresję poporodową. Według jej męża Scotta Buchholza nie brała zalecanych jej leków, a także cierpiała na schizofrenię.
Wszystko zaczęło się od drobnej kłótni pary, po której Otty wraz ze swoim maleńkim synkiem wybiegła z domu i wsiadła do samochodu. Dziecko wrzuciła do fotelika samochodowego nie zapinając mu pasów, po czym ruszyła z piskiem opon. Mąż, który był świadkiem całej sytuacji zadzwonił po policję, która nie podjęła żadnej interwencji. Policjanci tłumaczący się potem stwierdzili, że interwencja miałaby miejsce, gdyby Scott zawiadomił ich o tym, że kobieta cierpi na depresję. Być może, gdyby w tedy policjanci zainterweniowali nie doszłoby do dramatycznej historii, która wkrótce potem nastąpiła.
Na drugi dzień zostali wezwani przez matkę kobiety. Wchodząc do mieszkania ujrzeli szokujący widok, byli tak przerażeni, że poprosili o pomoc psychologa. Ciało malutkiego Scotta Wesleya Buchholza-Sancheza było po prostu zmasakrowane. Otty Sanchez wykrzykiwała w kółko nad zwłokami noworodka ”zabiłam i zjadłam swoje dziecko”. Wariatka tłumaczyła, że diabeł kazał jej rozszarpać synka, a potem zjeść jego mózg oraz palce nóg. Jak wykazało śledztwo kobieta zabiła noworodka nożem do steków i dwoma mieczami samurajskimi. Do całej tragedii doszło obok, śpiącej w drugim pokoju matki z dwoma jej siostrzenicami.
Ojciec zamordowanego dziecka, który także cierpi na schizofrenię nie może pogodzić się ze stratą synka „ chcę, żeby spłonęła w piekle”- tak wypowiada się na temat swojej żony morderczyni.
 Po całej wstrząsającej historii zabicia i zjedzenia części ciała swojego synka  Otty Sanchez trafiła do szpitala psychiatrycznego po próbie samobójczej.

6 komentarzy:

Kazimierz Kaczorowski pisze...

Niektóre historie tak jak ta są tak chore, że aż czyta się z obrzydzeniem. Nie wiem dlaczego ale czy wszyscy ludzie potrzebują psychologa?Ile prawdy jest w tym, iż na świecie żyją dwa rodzaje ludzi... jedni to ci zamknięci w domach wariatów, a drudzy to ci którzy jeszcze tam nie trafili?

Anonimowy pisze...

Raz pewien potężny czarnoksiężnik, chcąc zniszczyć królestwo, wlał magiczny płyn do studni, z której czerpali wszyscy mieszkańcy. Ktokolwiek napił się tej wody, stawał sie szalony. Następnego ranka wszyscy mieszkańcy napili sie ze studni i każdy z nich popadł w obłęd, z wyjątkiem króla i rodziny królewskiej, która miała własną studnię, a do niej czarnoksiężnik nie zdołał dotrzeć. Zaniepokojony król próbował opanować sytuację, wydając szereg dekretów, które miały poprawić bezpieczeństwo i stan zdrowia mieszkańców, jednak strażnicy i inspektorzy, którzy także napili się zatrutej wody, uznali dekrety za absurdalne i wcale nie zamierzali ich wypełniać. Gdy do poddanych dotarła wieść o królewskich dekretach, doszli do wniosku, że ich władca oszalał i głośno protestując udali się pod pałac, domagając się jego abdykacji. Zdesperowany król gotów był już opuścić tron, ale królowa powstrzymała go słowami: "Chodźmy teraz i my napić się wody. Wtedy staniemy się tacy jak oni." I tak też uczynili. Kiedy tylko król i królowa napili się wody szaleństwa, natychmiast zaczęli mówić od rzeczy. Wówczas poddani zaczęli go żałować. Skoro król zaczął przemawiać tak mądrze, dlaczego nie zostawić rządów w jego rękach? I spokój znów zapanował w królestwie, choć ludzie zachowywali się w całkiem inny sposób, niż mieszkańcy ościennych krajów. Zaś król panował aż do końca swych dni.

Anonimowy pisze...

"Zjadła i zabiła swojego 3-tygodniowego synka" czy może Zabiła i zjadła swojego 3-tygodniowego synka ???

Anonimowy pisze...

jak wolisz

Anonimowy pisze...

apetytu narobiła

Anonimowy pisze...

WY JESTESCIE SLEPI NA ZLO -JAKA WARIATKA SA OKULCISCI KTORZY ROBIA ROZNE RZECZY -ONA GO ZEZARLAI KROILA ZYWCEM TEMPAKI NIE ODRUZNIAIE PROSTACY JAK TE DZIECKO PLAKALO Z BOLU I ZALU A TA SUKA KROIJLA GO ZYWCEM POMOIOT SZATANSKI :-ZA KAZDA SMIERC KARA SMIERCI OD PEWNEGO CZASU JEST TYLKO MORDERSTWA DZIECI TO SZATAN TO ROBI ZABIJA DZIECI :-BO DZIECKO TO DAR OD BOGA -NOWE ZYCIE -A DIABEL BESZCZESCI TO IMIE -PANSKIE-NIE IDROZNIACIE DOBRA OD ZLA SA WARIACI KTORZY SA CHORZY I LUDZIE SLABEJ WOLI KTORZY SA TYLKO CELEM -SZATAN OBRAL SOBIE KOBIETY CELEM BY DRECZYLY NIEWINNE ISTOTY TO DZIECI JA WIERZE W BOGA I NIGDY BYM NIE POZWOLILA NA TO BY KTOS SKRZYWDZIL MOJE DZIECKO NIGDY TYLKO PROSTACTWO SMIEJE SIE Z LUDZKIEJ KRZYWDY PLACZU I SMIERCI :-CIEKAWE JAK WASZE DZIECKO BY KTOS CIAL NA ZYWCA I ZEZAL JAK ZWIERZE-SAMI PRZECZYCIE TEMU OKRESLENIU ZLO JEST I WLADA NAD WAMI I WASZYMI PROSTACKIMI MYSLAMI -DZIECI RODZA SIE W BOLU -I TE KURWY ODBIERAJA IM ZYCIE JEDZA PALA ALBO TOPIA GWALACA JESTESCIE WY BESTIAMI W LUDZKIEJ SKORZE CHORE STWORZENIA EGOISCI I CHODZACE KURWY BEZ DUSZ TRUPY KTORE NISZCZA DOBRA -:NA WAS PRZYJDZIE KOLEJ SPALICIE SIE WSZYSCY W PIEKLE BO BOG WAS SKARZE ZA WASZE CZYNNY BO ODBIERACIE WIARE I DOBRO ZABIJAC DZIECI BESZCZESZCIE PANA BOGA TE SZMATY DIABELSKIE BYSCIE ZDECHLY KARA SMIERCI ZA NIEWINNE ZYCIE -MALUSZKU SPOCZYWAJ W POKOJU PAN BOG OSWIECI CI DROGE DO NIEGO A SWIATLOSC WIEKUISTA NIECH SIEWCI NAD NAMI NA WIEKI WIEKOW AMEN