środa, 1 września 2010

Nagranie ducha?

Mówi się często, że istnieją dwa światy - nasz świat i świat umarłych. Dochodzi do tego, że przenikają się  one wzajemnie w wyniku czego jesteśmy w stałym kontakcie z duchami. Najczęściej spekuluje się, że duchy mają potrzebę skontaktowania się z nami wówczas, gdy nie dokończyły jakiś spraw na ziemi lub zginęły śmiercią nagłą lub tragiczną. Wtenczas chcą zazwyczaj ujawnić prawdę o swojej śmierci i wskazać tego kto jest za nią odpowiedzialny. Takie dusze zazwyczaj błąkają się po ziemi próbując różnorakimi znakami przekazać swoją potrzebę. Zazwyczaj te znaki są trudne do zinterpretowania i najczęściej trzeba sięgać po pomoc do specjalistów. Jednak czasami zdarzają się takie znaki, że ich przekaz jest, aż nadto czytelny. Przykładem tego może być historia kobiety z Tubridge Wells, w hrabstwie Kent. Kobieta ta  filmując swoje dzieci podczas zabawy w święto „Zaczarowanego Lasu” nakręciła coś przerażającego:
Tajemniczy głos na filmie

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

The habababa.. :) Moze ktos popostu zazartowal sobie.. :)

Anonimowy pisze...

mi się kiedyś przydażyło, posiadając gadającą zabawkę z pilotem do nagrywania na odległość ( to był jakiś model Action Mena) , że ta zabawka zaczeła wydobywać z siebie jakiś głos w innym języku, fakt że były zakłucenia ale jakbym rozpoznał język niemiecki.. może odbierałem jakieś fale radiowe? trwało to z minute nie więcej i przysięgam, że nie jestem pajacem który marnuje czas żeby sobie popisać.

pozdrawiam

Anonimowy pisze...

moje głośniki 5.1 logitech często odbierają coś tego typu... Gadanie w innych językach, kto wie, może mam kontakt z duchami a o tym nie wiem xD uuuuu... moje głośniki działają jak medium