piątek, 23 lipca 2010

Najdziwniejsze imiona na świecie

Wielu ludzi chcąc zrobić rozgłos i wywołać sensacje wokół siebie tak aby o nich mówiono głośno mogą posunąć się do najbardziej skrajnych przypadków. Jednak nie tak drastycznym, a udanym sposobem na rozgłos może być zmiana imienia lub od razu imienia i nazwiska. Najlepiej jeszcze jak to będzie coś wielkiego i tak oryginalnego, że nikt inny nie będzie miał tego na pewno. W wielu prawach różnego rodzaju nowelizacje ustaw pozwalają swoim obywatelom na szybką i łatwą zmianę swojej tożsamości. Za taki kraj można uznać Wielką Brytanie, która bije rekordy w hardcorowych imionach i nazwiskach. Przykładem tego może być mężczyzna, który przemienił się z Richarda Smitha na "Burzomłota Szponśmierć Podżegacza".
Innym sławnej w tej kategorii Brytyjczykiem jest fan filmu "Supersamiec", który na wzór bohatera z tej komedii zmienił sobie nazwisko na "McLovin". Powiedział w wywiadzie, że imię to będzie mu przypominało, aby życia nie brać zbyt serio.
Następnym panem jest Daniel Wastfallen z Essen, który przez zakład z kumplami stał się "Szczęśliwym Nastawnym Kluczem Szczękowym".
Inny fan filmowy przemienił się z Arona Williama Jamesa Browna na "Arona Mustafa Kolombo Fonzerelli Balla In A Cupa Boogiego Woogiego Browna". Mustafa wziął się z "Króla Lwa", Kolombo to znany wszystkim detektyw, Fonzerelli to zaś bohater "Happy Days", a człon "Ball in A Cup" pochodzi od nazwy słynnej zabawki. A by było śmieszniej dodatkowo dał sobie "Boogie Woogie".
W 2008r. został pobity rekord najdłuższego imienia świata - "Kapitan Fantastyczny Szybszy Niż Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk i Flash Razem Wzięci". Kapitan za zmianę imienia z Georgem Garatte zapłacił 20 dolarów.

2 komentarze:

dori pisze...

Super a spróbuj tu w Polsce zmienić imię albo nazwisko to się z papierów nie wygrzebiesz. Swoją drogą fajna strona pisz dalej :)

K. Jachna pisze...

moja koleżanka zmieniła z Teofila, na zdrobnienie tego imienia - Tola, i żyje szczęśliwie