niedziela, 20 lutego 2011

Najdziwniejsi kochankowie w historii czyli Blanche Dumas i Juan Baptista Dos Santos


Historia tych dwojga ludzi „jest naprawdę dziwniejsza niż fikcja”.
Prawdopodobnie Blanche Dumas urodziła się w 1860r. na Martynice. Jej ojciec był rodowitym francuzem, a matka w jednej czwartej była murzynką. W wieku 25 lat została dodana jako jeden z ciekawych przypadków do książki pt. „Anomalie i ciekawostki medyczne” („Anomalies and Curiosities of Medicine”). Według opisu z tej księgi wynika, że miała ona zniekształcone partie dolnej części ciała. Cierpiała na zbyt szeroki rozstaw miednicy, posiadała trzy dolne kończyny z czego dwie były nieprawidłowo rozwinięte, a trzecia była szczątkowa, wyrastała z tzw. coccygeus czyli mięśnia guzicznego. Oprócz dwóch normalnych piersi posiadała jeszcze dwie, które wychodziły z jej miejsc intymnych (były jedynie pustymi, wiszącymi workami z brodawkami), dodatkowo cieszyła się dwoma pochwami. Przymioty te podobno sprawiły, że „stała się bardziej chutliwa” przez co postanowiła wyjechać do Paryża i stać się kurtyzaną. Po mimo jej wyglądu dziewczyna cieszyła się nieprzeciętnym zainteresowaniem.

Juan Baptista Dos Santos urodził się w 1843r. w Portugalii z dość nieprzeciętnym wyglądem. Natura obdarzyła go dwoma penisami, trzema mosznami i trzecią szczątkową nogą, która wyrastała spomiędzy jąder i odbytu.
Szczęściem zarówno Juana jak i Blanche było to, że urodzili się w wieku, w którym ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wszelkiego rodzaju defekty natury tak więc para zyskała sławę, pieniądze jak i zainteresowanie płci przeciwnej. Juan Baptista Dos Santos wędrując po Europie i dając przedstawienia zawitał do Paryża, gdzie spotkał Blanche Dumas.
Dziewczyna uznała, że Babtista jest dla niej idealnym kochankiem tak więc nawiązał się między nimi bardzo burzliwy romans, na temat którego istnieje wiele spekulacji...

Brak komentarzy: