sobota, 9 kwietnia 2011

Najszczuplejsza, najwęższa talia osy jaką widział świat!

Cathie Jung rekordzistka Księgi Guinnessa, przeszła do historii jako właścicielka najmniejszej tali na świecie. Ochrzczono ją przezwiskiem królowej gorsetów, gdyż podobno nigdy ich nie zdejmuje chyba, że wchodzi pod prysznic lub panuje bardzo wysoka temperatura na dworze i tak odkąd skończyła 48 lat. Dziś jako 74-letnia emerytka przez swoją obsesyjną miłość do gorsetów( nie przez chorobę, czy niedożywienie) dorobiła się 38 cm tali w pasie, która porównywana jest przez niektórych ze średnicą wieczka od słoika majonezu.
Mąż Cathie Bob, ortopeda zapewnia wszystkich, że to jak wygląda nie zagraża jej zdrowiu.
„Bob poddał mnie prześwietleniu rentgena, z którego wywnioskował, że gorset rzeczywiście przyczynia się do tego, że utrzymuje teraz mój kręgosłup. Wszystko w mojej talii jest elastyczne jak guma, dlatego nie mogę już rozstać się z moimi gorsetami”; „Mam nawet specjalny strój kąpielowy z wszytym gorsetem więc mogę nawet iść na plażę”.– mówi Cathie.
Rekordzistka podkreśla także, że oprócz dobrego zdrowia może wykonywać wszystkie czynności domowe, a przy tym stara się dalej o pobicie swojego rekordu. Powodzenia!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

o my god! przerażające..