środa, 24 kwietnia 2013

10 najdziwniejszych restauracji na świecie cz.2

7. Szpitalna restauracja (Tajpej)
Restauracja w Tajpej, na Tajwanie znana jest ze szpitalnego wystroju. Kelnerki ubrane są w mundurki pielęgniarek, które służą pomocą klientom. Podają im, np. kroplówki z piwa. Właściciel restauracji urządzając ją w taki sposób chciał podziękować służbie zdrowia za dobra opiekę :)

8. Restauracja prezerwatywa (Tajlandia)
Restauracja "Cabbages and Condoms" mieści się w Bangkoku, w Tajlandii. Głównym motywem tam panującym jest prezerwatywa, są one na ścianach, dywanach czy nawet na głowach kelnerów.


9. Podmorska restauracja (Malediwy)
Naszym zdaniem jest to najpiękniejszy typ restauracji na całym świecie. Pierwsza taka powstała w Hilton 
Maldives Resort & Spa w kwietniu 2007r. Nazywa się ona Ithaa (wymowa "EET-ha)" i oznacza to dosłownie "perłę". Ta piękna perełka znajduje się 5 metrów pod wodą Oceanu Indyjskiego.

10.
Ludzie w chinach byli zdziwieni jak jedna para i do tego z małym dzieckiem jest w stanie poprowadzić restaurację czynną 21 godzin bez żadnego zmęczenia. Ludzie nadali im przydomek "pary robotów". Którzy harują od 6 rano do 3 w nocy. Dziennikarze z Today Morning Post poznając bliżej ich historię odkryli prawdę. Ich tajemnica tkwi w tym, że ta para ma rodzeństwo bliźniacze. Zarówno jak i kobieta tak jak i mężczyzna. Nic dziwnego, że ludzie się mylili :)


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Nawet niezły pomysł z tą szpitalną restauracją, a podmorska jest po prostu cudna.