poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Kobieta z najdłuższymi nogami na świecie i najmniejszy człowiek świata oraz kobieta z największym biustem


Sesja zdjęciowa Svietlaniy Pankratowy i He PingPonga. 
.

38- letnia kobieta jest koszykarką i poza boiskiem jej nogi były dla niej prawdziwym utrapieniem. Przeszkadzały jej w takich codziennych czynnościach jak jazda samochodem czy siedzenie przy stole. Nie ma co się dziwić jej nogi mają,aż 132 cm. Z tak długimi nogami wiąże się jeszcze inna uciążliwość jaką jest kupno nowych butów. Jak każda kobieta chce być modna, ale najmodniejsze fasony butów zazwyczaj nie można znaleść w rozmiarze 46. Rosjanka jest także słusznego wzrostu, gdyż ma prawie dwa metry więc znalezienie chłopaka, który by jej dorównywał jest niemal niemożliwe. Na pewno nie jeden facet miałby przy niej kompleks niższości.


 Jednak może się ona poszczycić rekordem w Księdze Guinnessa jako właścicielka najdłuższych nóg na całym świecie. 


 He PingPong był najbardziej znanym chińczykiem zarówno w swoim ojczystym kraju jak i na całym świecie.  Miał zaledwie 22 lata, gdy zmarł. Urodził się 13 lipca 1988r., a zmarł 13 marca 2010r. Pochodził z tego samego regionu co najwyższy człowiek na świecie, mierzący 236 cm  Bao Xishun.


 Prawdopodobną przyczyną śmierci najmniejszego człowieka na świecie były problemy z sercem. 
 He PingPong mierzył 74 cm i w 2008 r. zdobył tytuł najkrótszego człowieka na świecie. Miałby dziś 25 lat.
Aby nie kończyć tak smutnym akcentem dodamy, że sąsiadką  Svietlaniy Pankratowy jest Annie Hawkins-Turner(znana też jako Norma Stitz), kobieta o największych piersiach na świecie. Ma ona osobistego ochroniarza, który chroni ją przed natrętnymi wielbicielami jej wdzięków. Kobieta przyznaje się, że często chowa coś do stanika, ale nigdy tego nie może znaleźć :) Brak komentarzy: