środa, 29 lutego 2012

Nie mogą się całować, ponieważ ona uczulona jest na wodę!

Podobno całowanie się przedłuża życie jednak dla jednej z par całowanie jest zakazane! Narzeczony Lee Warwick nie może pocałować swojej przyszłej żony Rachel, gdyż choruje ona na żadną alergię na wodę!


Alergia zwana pokrzywką wodną ujawnia się nawet w momencie, gdy podczas zwykłego całusa zostanie mała plamka śliny na ciele Rachel. Alergia ta zakazuje także młodym wspólnego zrelaksowania się na pływalni czy braniu wspólnej kąpieli. Dziewczyna nie może także wypić szklanki zimnej wody, gdyż jej gardło w tedy puchnie.
Choroba ogranicza kobietę nawet w codziennym życiu, nie może umyć talerzy czy zrobić prania.

\

Para chce mieć dzieci, ale kobieta boi się, że choroba mogła by przejść na jej potomstwo ponadto nie chce obarczać narzeczonego dodatkowymi obowiązkami, gdyż i tak cały dom jest na jego głowie.
Rachel uczulona jest nawet na własne łzy, ślinę pot czy krew. Wychodzi jej w tedy ostra wysypka, która czasami prowadzi do owrzodzeń na skórze!


Po raz pierwszy Rachel zaobserwowała u siebie reakcje alergiczną, gdy miała 12 lat. Zazwyczaj wychodziła ona na twarzy, klatce piersiowej i ramionach, ale ostatnio kobieta zauważyła ją także na nogach.
Po mimo tylu przeszkód para się nie podaje i próbuje budować normalną, zwykłą rodzinę.

Brak komentarzy: