wtorek, 3 kwietnia 2012

Obrzydliwe, Alicia Silverstone karmi swoje dziecko jak ptak!


Znana nam wszystkim aktorka Alicia Silverstone została przyłapana w trakcie niecodziennego karmienia swojego dziecka. Zdjęcia karmiącej jak ptak aktorki obiegły cały świat, w internecie rozpoczęła się istna nagonka na Alicia.


 Aktorka zszokowała opinię publiczną karmiąc z ust do ust swojego 11 miesięcznego synka. Lekarze biją na alarm, aby nie brać przykładu z Silverstone, gdyż w ten sposób można przekazać dziecku bakterie. Jej synek nie musi gryźć pokarmu, gdyż robi to za niego matka i przekazuje mu całe jedzenie swoimi ustami! Strona HappyBabyUSA wyraźnie pisze, że dorośli mają dużo bakterii w jamie ustnej, które mogą doprowadzić do niebezpiecznej próchnicy u dzieci. Jednocześnie kierowniczka kliniki BodylogicMD, dr Jenifer Landa dodaje, że przeżute jedzenie przez dorosłych podane dzieciom może być skażone wirusem opryszczki.


Szczególnie są narażone na to dzieci w wieku niemowlęcym, które nie mają jeszcze silnej odporności. Takie coś nie tylko jest nie higieniczne, ale również obrzydliwe.

Brak komentarzy: