piątek, 23 marca 2012

Kobieta, która wzięła ślub ze swoim chłopakiem po jego śmierci.

Śmierć nie zniechęciła tej kobiety, aby wziąć ślub z mężczyzną, którego kochała. Po mimo tego, że jej ukochany umarł, Magali Jaskiewicz nadal chciała wziąć z nim ślub. Uparta narzeczona pochodzi z Francji, jej ukochany Jonathan George umarł dwa dni przed ślubem, w tragicznym wypadku motocyklowym. Byli ze sobą od sześciu lat.


32-letnia, zakochana kobieta poszperała w sieci i znalazła wzmiankę w kodeksie cywilnym o pośmiertnym małżeństwie. Jest to możliwe jeżeli wszystkie sprawy formalne dotyczące ślubu zostały spełnione przed śmiercią jednego z narzeczonych. Na dowód ich związku miała wspólne zameldowanie wraz z chłopakiem od 2004r, wspólny rachunek bankowy, pokazała nawet zdjęcie w welonie z przymiarek ślubnych. Kobieta uzyskała zgodę władz, i w sukni ślubnej przy zdjęciu pana młodego wzięła ślub w urzędzie.


W ceremonii ślubnej wzięło ok. 30 osób z grona pary młodej. Ceremonia ślubna odbyła się w sobotę w zeszłym tygodniu (17.03. 2012r.)w Dommary Baroncourt, w południowo-wschodniej Francji.

Brak komentarzy: