piątek, 2 marca 2012

Rośnie fala ataków na dzieci spowodowanch średniowiecznymi wierzeniami. Barbarzyńskie morderstwo piątki rodzeństwa

  • Eric Bikubi torturował przez 3 dni pięcioro dzieci
  • Policja na miejscu zbrodni znalazła noże, kije, pręty metalowe, dłuta, młotki
  • W ciągu 10 lat Scotland Yard udokumentował 83 takie przypadki


W Wielkiej Brytanii stwierdzono ponad 80 ataków na dzieci , odciśnięto na nich piętno czarownic pochodzące ze średniowiecznych wierzeń importowanych z Afryki, Azji i Karaibów.
Wiele z tych dzieciaków bito, głodzono i trzymano w klatkach.
W ciągu ostatniej dekady Scotland Yard odnotował 83 przypadki barbarzyńskiego traktowania dzieci w tym egzorcyzmów, dziwnych rytuałów czy orgii. Detektywi biją na alarm przypuszczając, że mogą istnieć jeszcze setki innych ofiar.
Ostatnio wstrząsnął Anglią przypadek takich barbarzyńskich rytuałów, tej sprawie został skazany 28 letni trener piłkarski Eric Bikubi wraz ze swoją dziewczyną. Obydwoje wpadli w szpony dziwnych średniowiecznych obsesji, których ofiarami stawały się niewinne dzieci.


Winni: Eric Bikubi i i Magalie Bikubi

Winny wierzył, że ma specjalne predyspozycje do wykrywania zła i jego zadaniem jest eliminacja złych osobników chodzących po tym świecie. Do morderstw używał broni, młotów udarowych i pneumatycznych, szczypiec, a nawet kafelków podłogowych. 2010r. w Boże Narodzenie utopił w wanie piątkę rodzeństwa tłumaczył się, że przeprowadzał rytuał oczyszczający. 10 później wmówił pewnej matce, że jej 4-letnia córeczka jest opętana konsekwencji wypatroszył dziecko.
Policja ostrzega liczba spraw związanych z czarami rośnie w zastraszającym tępię. W 2000 roku  zginęła ośmioletnia dziewczynka z rąk własnej ciotki, która uważała ją za czarownicę.
Ostatnimi ofiarami Erica Bikubi byli Kristi Bamu ze swymi dwoma siostrami i dwoma braćmi w wieku od 11 do 22 lat.  Torturował rodzeństwo trzy dni!

Na zdjęciu od lewej ofiara Kristi Bamu, doznał 130 obrażeń

Morderca dokonał dzikiego atak na dzieciach. Bił, kopał, uderzał metalową wagą, a nawet jedno z nich przytrzasnął domowym barkiem, wyrywał uszy szczypcami. Kristi Bamu z twarzą pobitą na miazgę został wrzucony ze swoim rodzeństwem do wanny.


Miejsce zbrodni:  Kristi Bamu wraz ze swoim rodzeństwem byli głodzeni, torturowani i zmuszani do modlitw oczyszczających przez trzy dni

Dowody zbrodni: funkcjonariusze na miejscu zbrodni znaleźli cały arsenał broni w tym szczypce, nóż kawałek drewna czy młotek

Kristi Bamu umierając w szpitalu złożył zeznania przeciw swojemu oprawcy.

W sądzie mężczyzna bronił się zaburzeniami psychicznymi jednak psychiatra sądowy stwierdził, że w chwili morderstwa był spokojny, zrównoważony i myślał racjonalnie.
Eric Bikubi zostanie skazany w poniedziałek.

Morderca w sądzie

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

straszne, jak mozna w ogole cos takeigo zrobic ;o