czwartek, 30 maja 2013

Rozwiązano zagadkę mumii ATA

11 lat temu, w 2002r. na pustyni Atacama w Chile odnaleziono tajemniczą Mumię, którą nazwano humanoidem Atacama w skrócie Ata. Maleńka mumia ma jedynie 13 cm długości, dużą głowę i wielkie, wypukłe oczodoły.


Znalezisko to wzbudziło liczne kontrowersje na świecie. Dla wielu ludzi było to dowodem na istnienie życia pozaziemskiego. Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii, w USA przeprowadzili na niej liczne badania, w tym badania DNA, które trwały kilka miesięcy.Z przeprowadzonych testów naukowcy dowodzą, że jest to szkielet należący do gatunku ludzkiego. Nie jest on poronionym płodem, a szkieletem dziecka i to 5-7 letniego! Badacze spekulują, że u tego dzieciątka mogło dojść do tajemniczej mutacji genetycznej, która odpowiada za jego maleńki wzrost, deformacje głowy i mniejszą ilość żeber. Czy naukowcy się mylą, czy chcą zataić istnienie UFO?.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

to jest UFO .. tylko chcą to zataic , jest to nierealne żeby to było dziecko . oni myśląc że powiedzą że są naukowcami myślą że ludzie na to pójdą .. nie dajcie się oklamywac , kolejny spisek rządu amerykańskiego .