niedziela, 22 lutego 2015

Mężczyzna upodobnił się do postaci z komiksu- Red Skull!


37-letni fan komiksów poddał się wielu operacjom, aby wyglądać jak jedna z kultowych postaci z komiksu o Kapitanie Ameryka, Red Skull.
Henrry Damon pochodzi z wenezuelskiej stolicy Caracas. Zdecydował się, że zostanie żywą kopią super łotra Marvela, zwanego Czerwoną Czaszką. W tym celu przeszedł operację nosa, wszczepienie implantów w twarz i wytatuowanie oczodołów na czarno. Znajomi mężczyzny twierdzą, że jest szczęśliwie żonaty i odnosi się teraz do siebie, Red Skull. Emilio Gonzalez, chirurg, który dokonał modyfikacji ciała mężczyzny tak skomentował sprawę: "Przed zoperowaniem kogokolwiek najpierw trzeba upewnić się, że dana osoba jest w 100 procentach zdrowa, bez chorób układu oddechowego. Poprosiłem Damona o wykonanie tomografii nosa i zatok, aby upewnić sie, że jest gotowy fizycznie do zabiegu. Ponadto, pobrałem próbki śluzu z nosa, aby sprawdzić czy nie ma w nim żadnej infekcji. Henry, lub Red Skull, jest fizycznie i intelektualnie zdrowym człowiekiem".
"Jest idealnym mężem i ojcem, który ma skłonności do ekstremalnych modyfikacji ciała. Większość moich klientów uważa modyfikacje ciała za sztukę, której chcą być nośnikiem. Każdy z nich dobrze wie, czego chce i jak Henry, wielu z nich czeka na wizytę u mnie od wielu lat, aby ich marzenia stały się rzeczywistością."

Źródło:http://www.express.co.uk