piątek, 27 lutego 2015

Przerażająca sesja niczym z horroru z Anją Rubik!


W nadchodzącym miesiącu marcu W Magazine opublikuje niezwykłą sesję znanego duetu fotografów Mert & Marcus. Tytuł całego projektu- Zaczarowany (Bewitched) jest bardzo wymowny i przygotowuję czytelników na niezwykłą podróż niczym z horroru.


Do obsady modelek należy m.in nasza rodaczka Anja Rubik oraz Anna Ewers, Anja Rubick, Jamie Bochert, Molly Bair, Stella Lucia, Lara Stone, & Guinevere Van Seenus, & Frederick Godward. Postacie jakie odgrywają wizualizują przerażające opowieści o duchach takie jakie mogliśmy zobaczyć w filmach jak Omen, Lśnienie, Klątwa czy Egzorcysta.


Oglądając fotografie Merta & Marcusa z Bewitched możemy doświadczyć gęsiej skórki, ale zostaniemy także wprowadzeni w tajemniczy, magiczny i intrygujący obraz, który nie pozwala odjąć od niego wzroku. 
Klimat tej sesji jest na tyle niesamowity,że pokazuje jak za pomocą obrazu fotograf może przenieść widza w inną przestrzeń.

"Jest to coś złowrogiego, co jednocześnie nas zachwyca. I tak zazwyczaj człowiek brnie w nieznane, które niejednokrotnie kryje się w ciemnościach" Mert i Marcus.

Bewitched:
W Magazine: marzec 2015
Fotograf: Mert & Marcus
Makijaż: Lucia Pieroni
Kostiumolog: David White
Modelki: Anna Ewers, Anja Rubick, Jamie Bochert, Molly Bair, Stella Lucia, Lara Stone, & Guinevere Van Seenus, & Frederick Godward. Źródło:http://www.wmagazine.com/1

Brak komentarzy: