czwartek, 26 lutego 2015

Waży 362 KILO i jest najgrubszą panną młodą na świecie


33- letnia Amerykanka, Suzanne Eman marzy o tym, aby stać się najgrubszą panną młodą świata.
Na dzień dzisiejszy jej waga to, aż 320 kilo, jednak kobieta zamierza przytyć do 720 kilogramów! Pomaga jej w tym jej obecny mąż, Parker Clack, który jest z zawodu kucharzem.


Zakochani poznali się przez portal randkowy. Suzanne omamiła go swoimi "kształtami". 
" Czym jestem większa tym czuje się bardziej seksowna. Mam więcej pewności siebie i seksapilu. Ponad dwa lata temu przytyłam 35 kilogramów i zauważyłam, że zaczęłam bardziej pociągać mężczyzn", mówiła Susan.


Kobieta przez swoją dużą wagę pozostaje nieaktywna zawodowo. Jedynym jest większym wysiłkiem fizycznym są zakupy odbywają się raz w miesiącu i trwające, aż 8 godzin. Przez ten czas z rodziną zapełnia 6 wózków sklepowych żywnością z supermarketu.


Inną ciekawostką na temat Eman jest to, że należy do SSBBW czyli grupy Supersized Beautiful Big Woman (grupy chorobliwe otyłych kobiet), które pozują do sesji zdjęciowych dla fanatyków ich tuszy. W biznesie nazywa się ich feedersami (z ang. dokarmiacze). Kochają oni bardzo grube kobiety. Dodatkowym dla nich bodźcem seksualnym jest to, że mogą zwiększać ich wagę przez gotowanie im itp. Obserwacja rosnącej wagi u partnerek do monstrualnych rozmiarów jest dla nich największą nagrodą.Źródło:http://www.dailyrecord.co.uk

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

boże jakie to oblesne.