piątek, 23 listopada 2012

Dowody na istnienie duchów

W dobie XXI wieku mamy urządzenia dzięki, którym możemy zarejestrować aktywność paranormalną. Wykorzystując technologię taką jak kamery termowizyjne, kamery na podczerwień, aparaty, itp. możemy zyskać realne dowody na istnienie pozaziemskiego królestwa. Jednak za nim dokonamy wniosków oglądając jakieś zdjęcie czy film musimy być ostrożni i niemal sceptyczni, gdyż  ponad 60% takich materiałów jest sfabrykowana.
Do profesjonalnych dowodów na istnienie duchów należą:

1. Aparaty cyfrowe i kamery


Duch dziewczynki z 1995r.

Aparaty cyfrowe i kamery mogą być świetnym sposobem na uchwycenie zjawiska paranormalnego.
Często w takich sytuacjach sprawdzają się ukryte kamery bądź kamery z monitoringu.
Dobrze jest mieć otwarty umysł podczas oglądania zdjęć, trzeba być nieco sceptycznym, gdyż istnieje wiele sposobów na oszukanie ludzi za pomocą Photoshopa i innych programów.

2. Kule Orbs


Orbs uważa się za kule energii. Kule mogą być mylone z kurzem, wodą, śniegiem, wilgocią i pyłkiem, a nawet owadami latającymi. Termin orb opisuje niespodziewane, zazwyczaj koliste artefakty, które występują podczas użycia lampy błyskowej. Kule czasami wykonują ruch, mają swoją trasę co widać na, niektórych nagraniach video. Jednak bywają urządzenia, które mogą zarejestrować obraz z orb, ale niekoniecznie są to duchy. Zdjęcia takie niejednokrotnie wykonują tanie aparaty cyfrowe i kamery. Prawdziwe kule są zazwyczaj okrągłymi, rozświetlonymi i białymi kulami, ale czasami pokazują się czerwone, niebieskie bądź inno-kolorowe. Większość kul, które widzimy w telewizji, na zdjęciach i filmach w większości nie mają nic wspólnego z zaświatami.

3. Ludzie cienia


Często ludzie opowiadają, że czują się obserwowani bądź kątem oka widzą jakieś cienie. Niejednokrotnie rejestruje się momenty na zdjęciach, na których widać sylwetki czarnych bądź szarych ludzkich postaci. Czasami można także spotkać się z doniesieniami, że czarne sylwetki mają czerwone oczy. Cienie w tle ogólnie spotyka się w nocy, ale niejednokrotnie są doniesienia, że widywano je za dnia. Czy są to duchy z innego wymiaru, które widzimy? Są różne raporty z, których wynika, że ludzie cienia są, albo krótcy, albo bardzo wysocy. Niejednokrotnie są oni w kapeluszach, są zamgleni. Twierdzi się także, że te cienie nawet światło nie przenika. 
Jedna z teorii mówi, że zjawisko ludzi cienia może być spowodowane przez pole elektromagnetyczne (Electrical Magnetic Fields). EMF może powodować takie rzeczy, jak: halucynacje, które mogą wyjaśnić, w pewnych okolicznościach, dlaczego ludzie widzą postać cienia.
Inna teoria mówi o omamach hipnagogicznych jest to taki stan fizjologiczny w którym dana osoba jest  między snem, a jawą.Towarzyszą temu wyobrażenia wzrokowe, kinestetyczne bądź słuchowe. Podczas takich omamów człowiek może być świadomy swojego otoczenia, ale przez to, że zaczyna śnić to podświadomość podsuwa mu różne obrazy.


Uczucie strachu to stan, który często występuje podczas takiego doświadczenia. Tą teorie można łączyć z innymi zjawiskami paranormalnymi jak porwanie przez kosmitów, nocnych wizji czy doświadczeń religijnych jak, np. kontakt z aniołami i demonami. Jednak nauka nie jest wstanie wyjaśnić wszystkich zjawisk, dla których niektóre osoby mogą widzieć ludzi cienia w innych sytułacjach. Odnotowano pewne dowody fotograficzne i wideo, które sugerują, że zjawiska paranormalne istnieją, a którychw żaden racjonalny sposób nie da się wyjaśnić, ani zaklasyfikować do żadnej innej znanej nam nauki.

4. EMF - elektryczne Pole magnetyczneEMF jest tworzony z różnicy napięcia, które generuje ciało człowieka. Przyjęło się, że takie pole można mierzyć w procentach od 0% do 100%. Na ogół człowiek posiada wyższy wynik niż 40%. Różne czynniki mogą wpłynąć na jego spadek lub podwyższenie. EMF jest jednym z dowodów na istnienie sił pozaziemskich. Dzięki specjalnym urządzenom można odczytać czy w pomieszczeniu występuje takie pole. Na ogół, gdy łowcy duchów mają do czynienia z nieznaną siłą to miernik wariuje, ale bywa niejednokrotnie tak, że jego wynik może sięgnąć do 80%, a w tedy dochodzi do kontaktu. Można zaobserwować różne paranormalne zjawiska.

Jeżeli natomiast człowiek ma zbyt wysokie EMF może to spowodować:

 • Halucynacje
 • Wysypki
 • Zawroty głowy
 • Bóle głowy
 • Zmęczenie
 • Podrażnienie oczu
 • Brzęczenie, dzwonienie w uszach
 • Ból
 • Depresje
 • Utrate pamięci
 • Drażliwość
 • Trudności w oddychaniu
5. Zimne miejsca czyli cold spots


Zimne miejsca to termin powszechnie używany przez badaczy zjawisk paranormalnych. Opisuje on obszar, w którym dochodzi do oziębienia w stosunku do otaczającego go obszaru, co może być manifestacją paranormalnej aktywności. Teoria mówi, że duchy, aby mogły się ukazać czy zademonstrować swoją obecność potrzebują do tego  energii , którą pobierają z otoczenia. Aby wyciągnąć tą energię z kolei wytwarzają one chłód w powietrzu.
Zimne plamy mogą występować naturalnie, np. z otwartych okien, drzwi, a nawet z korytarzy, systemów wentylacyjnych, klimatyzatorów i innych urządzeń.

6. Uchwycenie głosu na taśmie czyli EVPEVP (Electronic Voice Phenomenon) jest uważane za głosy zmarłych które zostały nagrane na urządzeniu elektronicznym, np. dyktafonie lub magnetofonie.  EVP jest zdefiniowany jako: głosy lub dźwięki wykonane za pomocą cyfrowych rejestratorów audio, które mogą wykryć dźwięki poniżej progu ludzkiej percepcji. W świecie zjawisk paranormalnych, w odpowiednich warunkach, dźwięki te są uważane za głosy zza grobu.

7. Pełna manifestacja ciała


Pełną manifestację ciała uznaje się za istny Święty Graal w polowaniu na duchy. Człowiek jest w stanie zobaczyć, jak wyglądają zjawy zmarłych w pełnej swojej krasie. Całą manifestacje można nagrać lub sfotografować. Istnieją teorie, że kryształy, woda, wapno utrzymują energię, np. w zimnym kamieniu, który może odtworzyć wydarzenia lub ewentualnie dostarczyć energię dla ducha, aby mógł się pokazać. Inne teorie stwierdzają, że z jakiegoś powodu młode kobiety mogą dawać objawienia i aktywności aktywność duchów. Naukowo udowodniono , że najczęściej duchy widzą kobiety!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kupiłem sobie kamerę termowizyjną, niezłą, czułość 0,08k i rozdzielczość 160x120, koszt 15tys. i od miesiąca szukam duchów i szukam. Bez żadnego rezultatu. :(

Anonimowy pisze...

Może duchy są zaskoczone cena kamery i nie chcą sie pokazać ;D

Anonimowy pisze...

Wszystkim innyn sie duchy ujawniaja tylko nie mi . A w ameryce to juz w ogolr . Na kazden ulicy jest ufo duch itd itp . Ty kurwo jebana