sobota, 10 listopada 2012

Duchy z indonezyjskich zdjęć

Przynajmniej dla mnie istnieje drugi świat, do którego odchodzą dusze zmarłych. Jednak nie dzieje się tak zawsze i duchy pozostają na ziemi. Nieraz chodzą w okół nas i są niezauważalne dla ludzi, inne za to wręcz demonstrują swoją obecność. Do takich duchów należą dusze zmarłych, które z nieznanych przyczyn nie przeszły na drugą stronę. Bywają nieszkodliwe, ale jest i tak, że chcą wyrządzić szkodę żyjącym ludziom.
Poszukując internet natrafiliśmy na kilka ciekawych zdjęć, na których znajdują się trudne do wytłumaczenia zjawiska... Sami oceńcie.

1. Klasowa fotografia, na której jest nienależąca do nikogo ręka


2. Kolejna klasowa fotografia, przedstawia postać, która (wedle świadków) nie należała do uczniów tej klasy


3. Zdjęcie pracowników, pośród których niestety, ale nie jest ich koleżanka z pracy


 4. Chłopak, za którym jest niezidentyfikowana przez niego postać

5. Zdjęcie przy wodospadzie, w tle tajemnicza kobieta

4 komentarze:

Ali pisze...

Zapachniało mi troszkę Slender man-em. Różnica jest taka, że ludzie (ani dzieci) nie znikają. Chociaż mam wątpliwości co do niektórych zdjęć - nie wydaje mi się aby to były duchy czy zjawy.

Admin pisze...

Być może, ale niektóre są zastanawiające. Sama się przekonałam na własnej skórze, że są rzeczy, których wytłumaczyć się nie da. Więc nie wiem w co wierzyć, co jest prawdą, a co nie. Tyle rzeczy jest przed nami ukrywane, samo to co się dzieje przy Słońcu, a rząd amerykański każde tajemnicze zdjęcie misternie kasuje.

Anonimowy pisze...

duchy nie istnieją to co widać na tych zdjęciach to prawdziwi żywi ludzie lub pewnie o tym nie słyszeliście ale jest coś takiego jak foto-shop tam można przerabiać zdjęcia

Admin pisze...

"foto-shop" swoją drogą,ale trzeba być bardzo ograniczonym człowiekiem,aby myśleć, że jesteśmy sami na tym świecie.