czwartek, 7 lutego 2013

Kobieta z największymi biodrami na świecie

Kobieta z Los Angeles, Mikel Ruffinelli (39 l.) pobiła wielkością swoich bioder wszystkie rekordy świata. Mikel waży 190 kg, a jej obwód w biodrach to, aż 254 cm! Kobieta, która jest matką czwórki dzieci twierdzi, że jest dumna ze swoich kształtów i nie zamierza przechodzić na żadną dietę. Wiele osób powinno uczyć się od niej samoakceptacji. 


Jej mąż, Reggie Brooks, mówi o swojej żonie, że ma ona w sobie to coś, co go przyciąga do niej. Jednak właścicielka tak sporych kształtów ma pewne trudności w codziennym życiu. W aucie musiała zamontować wzmocnione siedzenie, a w domu zmienić wejście na większe, a przy łóżko zamontować specjalną poręcz, która pomaga jej się z niego podnieść.
Mikel zaczęła przybierać na wadze już w wieku 22 lat, gdy zaszła w pierwszą ciąże. W tedy to spożywała 3 tysiące kalorii dziennie."Kiedyś popadłam nawet w depresję z powodu swojego wyglądu i przeszłam na dietę, bazującą na samych koktajlach. Jednak było to bezskuteczne. Z wiekiem nauczyłam się kochać swoje ciało. Teraz nie czuję do siebie wstrętu wręcz chcę pokazywać wszystkim jaka jestem piękna" mówiła Mikel w wywiadzie.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Boże.. Jej biodra wyglądają tak, jakby miała na nich koło ratunkowe. No, ale to jej sprawa i czy dobrze się z tym czuje ;)