sobota, 9 lutego 2013

Wytatuowała sobie imię chłopaka na twarzy!


Brytyjski magazyn "The Sun" podaje, że rosyjska studentka Lesya Toumaniantz wytatuowała sobie imię swojego chłopaka na twarzy! Dziewczyna poznała swoją miłość na internetowym czacie, w dniu kiedy się spotkali po raz pierwszy w realu, pozwoliła sobie na tatuaż z jego imieniem. Tatuaż obejmuje oba policzki z napisem "Rusłan" ,wykonany jest on gotycka czcionką! Ma on ponad 15 cm długości! 
Rosjanka twierdzi, ze jest to symbol jej wiecznego oddania dla swojego chłopaka, ponadto chce ona, aby chłopak wytatuował jej całe ciało! Jak donoszą media dziewczyna jest już z nim zaręczona, a na swoim profilu na Facebooku zmieniła już swoje nazwisko na jego. 
O jej chłopaku internet huczało już w 2009r., kiedy to jego była dziewczyna oskarżyła go w sądzie o wytatuowanie 56 gwiazdek na twarzy. Podobno w tedy spała. Jednak jak później się okazało zmyśliła całą tą historię chcąc ugłaskać rozgniewanego ojca. 
Mało wyobrażalne jest dla nas podjęcie tak drastycznego kroku widząc kogoś po raz pierwszy. Oprócz miłości ukochanego, który być może kiedyś ją zostawi zostaną jej do końca życia krytyczne spojrzenia przechodniów.


3 komentarze:

nomissn pisze...

Dziewczyna mogła jednak trochę pomyśleć przed zrobieniem takiego tatuażu, zwłaszcza jeśli odkocha się, Tatuaże są ładne, ale z umiarem, wygląda jak pośmiewisko. Ludzka głupota nie zna granic...

Czar na pisze...

głupota. a co jak się rozstaną...

Anonimowy pisze...

Przypadek dla psychiatry.