czwartek, 7 lutego 2013

Urodziła 12 bliźniaków, a może zatrzymać tylko jedno dziecko!

Kilka dni temu w jednym z Szanghajskich szpitali doszło do ciężkiego porodu, który trwał aż 31 godzin. Jinan Huang, 33-letnia kobieta urodziła 12 bliźniąt! Jest obecnie w stabilnym stanie, niestety czeka ją bardzo nieludzki los. Ze względu na politykę Chin, mówiącą o tylko jednym dziecku w rodzinie Jinan Huang dano jeden tydzień na wybranie dziecka, które ze sobą może zabrać do domu! "Mój mąż i ja nie zdecydowaliśmy się jeszcze, które dziecko zachowamy", powiedział Jinan, przemawiając do dziennikarzy z jej szpitalnego łóżka wkrótce po cudownych narodzinach. "Zastanawiamy się na chłopcem, który waży najwięcej, ma on  największe predyspozycje do przeżycia".
"Na pewno nie wybierzemy żadnej z dwóch dziewczynek" powiedział mąż kobiety.
Drastyczne prawo mówiące o tylko jednym dziecku w rodzinie, weszło w życie w 1983 roku, ponad 65 milionów porodów wielokrotnych, kończyło się śmiercią pozostałych nadliczbowych noworodków.
Kobieta dzieci mówiła w wywiadach, że starali się o dziecko od lat. Stanowczo zaprzecza braniu jakichkolwiek środków wspomagających płodność, co w Chinach jest karane śmiercią.
"Nie wiem, jak to się stało", powiedziała. " Chciałabym tylko moich rodaków, nasz naród i jego przywódców, przeprosić za ten haniebny i nieodpowiedzialny poród".
Szokiem są da nas słowa kobiety, która nie boleje nad stratą swoich dzieci, a nad tym co powiedzą inni. Propaganda w tym kraju wyprała już ludziom mózgi...

5 komentarzy:

A. pisze...

Boże... Przerażające i bolesne. Mam nadzieję, że w Europie nigdy to nie przejdzie i nie będę musiała w przyszłości decydować, które dziecko ma przeżyć. Przecież to zabawa w Boga: ty umierasz, ty żyjesz dalej.

I jeszcze straszny fakt, że to USA fundują aborcje Chińczykom.

Anonimowy pisze...

Straszne! Nie mogę uwierzyć, że matka bardziej boi się o opinie ludzi, niż to że 11/12 jej dzieci umrze!
Nie potrafiłabym nigdy żyć ze świadmoscią że odebrałabym komuś życie...

Czar na pisze...

straszne. Jak można być takim potworem żeby dzieci zabijać

Anonimowy pisze...

dla mnie to jest chore nie którzy nie mają wogóle serca

Anonimowy pisze...

Prędzej uciekłbym z kraju niż dał zabić własne dziecko...