środa, 18 września 2013

Baba Wanga przewidziała upadek Syrii, a po niej III wojnę światową! Czy jest to zapowiedź rzeczywistego wybuchu konfliktu, który ma nadejść?

Nostradamus jak i Baba Wanga są największymi jasnowidzami znanymi naszej ludzkości, którym przepowiednie niejednokrotnie się sprawdziły. 


Dziś jednak bliżej przyjrzymy się bułgarskiej jasnowidzce, która zapowiedziała upadek Syrii i wybuch III wojny światowej. Jej przepowiednia dotycząca końca owego państwa niezwykle wpasowuje się w obecną sytuację na arenie międzynarodowej. Dziś Syria targana wojną i zagrożona przez Amerykę z dnia na dzień może stracić swój status suwerenności. Baba Wanga pytana o III wojnę światową odpowiadała:


"Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie" .
 Słowa słynnej wróżbitki zdają się idealnie pasować do tego jak zachowują się dzisiejsze potęgi walczące o to państwo. Twarzą w twarz i naprzeciw sobie staje Ameryka z Rosją spierając się o dalsze syryjskie losy.


Taka sytuacja może przeistoczyć się w tzw. iskrę zapalną dla dalszego konfliktu,zarzewia wojny.
Co zaskakujące Baba Wanga nie tylko przewidziała taki obrót spraw, ale także to, że Europa w owym czasie stanie się kontynentem starców, a Rosja odbuduje swoją dawną potęgę. Na półkuli północnej dojdzie do tego, że będzie ona niezdatna do zamieszkania można się w tym dopatrzeć w tragicznych wydarzeniach związanych z uszkodzeniem elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi. Jednak w tych dramatycznych wydarzeniach zapowiadających najgorszą rzecz na świecie- III wojnę światową wieszczka ma dla nas słowa otuchy:
"Nadejdzie dzień, kiedy kłamstwo zniknie z powierzchni ziemi, nie będzie przemocy i kradzieży. Zatrzymane będą wojny, i ci którzy przeżyli, zrozumieją wartość życia i potrzebę jego ochrony. Ziemia wkracza w nowy okres, który można nazwać jako czas cnót. Ten nowy stan planety nie zależy od nas, to nadchodzi, czy nam się to podoba, czy nie. Nowoczesne czasy wymagają nowego sposobu myślenia, inną świadomość, jakościowo nowych ludzi, tak, aby nie zakłócić harmonii wszechświata."
Czy rzeczywiście ziści się przepowiednia o III wojnie światowej, o której krąży tyle mitów i legend. Wielu z nas przecież zdaję sobie z tego sprawę, że taka wojna może wkrótce bądź jakiś czas później wybuchnąć. Cała harmonia świata jest zagrożona przez despotów, którzy władają mocarstwami i chcą coraz więcej dla siebie zagarnąć, rabując przy tym i mordując innych. Każda wieść ze świata o jakim kol wiek konflikcie (np. zamach na World Trade Center, wkroczenie wojsk amerykańskich do Afganistanu czy groźby Korei Północnej o zaatakowaniu Korei Południowej) niesie ze sobą globalną obawę o wybuchu wojny, która mogła by się przerodzić w III wojnę światową. 


Ludzkość w chwilach grozy zadaje sobie pytania na które szuka odpowiedzi m.in. w przepowiedniach jednak czy te pochodzące od Baba Wangi, których 80%  już się spełniło będą teraz tymi trafnymi? Z wahaniem i niepewnością pozostawimy Państwa, abyście sami sobie rozstrzygnęli tą kwestię.

Brak komentarzy: