piątek, 18 października 2013

Latająca dziewczynka z rosyjskiego lasu!


Rosyjska telewizja wemitowała nagranie, na którym mała dziewczynka lata! Obok dziecka stała najprawdopodobniej matka bądz babka. Gdy dziecko skończyło unoszenie się w powietrzu kobieta szybko uciekła z dzieckiem. Do nagrania czegoś tak nieprawdopodobnego doszło przez zupełny przypadek! Autor filmu wybrał się ze swoim psem do lasu na spacer. Jego czworonożny  przyjaciel miał być bohaterem nagrania jednak stało się inaczej. W oddali mężczyna ujżał coś co przeszło jego najżmielsze oczekiwania w zględem materiału jakim miał nagrać.
- Nie potrafię wyjaśnić tego, co tam się stało. Byłem zupełnie zaskoczony 
napisał użytkownik o nicku Jevgenij2000, autor nagrania.


Trwający 44 sekundy filmik przedstawia wysoko kewitującą nad ziemią małą dziewczynkę w różowej kurtce.  uchwyciło unoszącą się wysoko nad ziemią małą dziewczynkę w różowej kurteczce. To trochę przerażający widok,, w pewnym momencie dziecko wygieło się do tyłu jak podczas jakiegoś opętania. Jednak towarzyszka małej istoty nie wyglądała na zdenerwowaną więc być może to była nauka latania? Tylko z kim mamy do czynienia z czarownicami?

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Dla mnie to wideo nie jest przekonywujące. Nie jest pokazane w jaki sposób ta dziewczynka "zeszła" na ziemię, bo "akurat" filmujący to zdarzenie skierował kamerę w dół. Podejrzewam, że filmik został poddany obróbce w jakimś programie.
A w jaki sposób dziewczynka znalazła się na górze? Nie mam pojęcia, ale tym musieliby zająć się specjaliści od analizowania takich nagrań.