wtorek, 22 listopada 2011

Zabiła, poćwiartowała, ugotowała i zjadła swojego męża

43 letnia mieszkanka Kalifornii w latach 90 popełniła makabryczną zbrodnię, która wstrząsnęła całym społeczeństwem Stanów Zjednoczonych. Była modelka zabiła, poćwiartowała, ugotowała i zjadła swojego męża. Ciało swojego byłego partnera ugotowała w sosie barbecue.
Teraz w październiku 2011r. odbyła się jej rozprawa o przedterminowe zwolnienie. Kobieta tłumaczyła się na niej, że działała w samoobronie, gdyż jej mąż próbował ją udusić "Gdybym nie broniła swojego życie na pewno bym już nie żyła. Bardzo mi przykro, ale cieszę się, że żyję." mówiła Omaima Nelson.
Kobieta także broniła się opowiadając o tym jak była molestowana w dzieciństwie, a kilka lat później gwałcona przez mężczyznę, za którego wyszła za mąż. Jednak w więzieniu odnalazła Boga "szukam miłości w niewłaściwych miejscach...ale teraz znam swoją wartość. Mam silne pragnienie, aby pomagać innym" tłumaczyła Nelson.
Sąd, który skazał Omaime na 28 lat więzienia uchylił się od wniosku o przedterminowe zwolnienie sugerując swój wyrok, że nadal istnieje ryzyko dla społeczeństwa.

Brak komentarzy: