wtorek, 15 marca 2011

Oktomama - niedobra mama

Rzeczą naturalną jest widok ciężarnej kobiety, jednak pewna amerykańska mama jest fenomenem wśród wszystkich matek. Nadya Suleman matka sześciorga dzieci postanowiła ponownie zajść w ciążę przez zapłodnienie in vitro, w wyniku którego została oktomamą.
W jej gigantycznym brzuchu zagościły ośmioraczki. Nadya jest drugą w historii Stanów Zjednoczonych kobietą, która zaszła w tak mnogą ciążę.
Poród jej pociech odbierało, aż 18 lekarzy i został przeprowadzony metodą cesarskiego cięcia. Dzieci ważyły od 850 gram do półtora kilo.
Mając czternaścioro dzieci Nadya jest bezrobotną rozwódką mieszkającą ze swoją matką. Utrzymywana jest przez państwo korzystając z dostępnych programów socjalnych, w każdej chwili może być pozbawiona praw rodzicielskich, gdyż nie jest w stanie zapewnić swoim dzieciom godnego życia. Kobieta stała się szybko czarną owcą mediów, znienawidzoną przez społeczeństwo. Pod jej adresem były kierowane nawet groźby śmierci. Wszyscy są oburzeni postawą bezmyślnej matki, która zdecydowała się na kolejne dzieci nie mogąc utrzymać samej siebie, a co dopiero pozostałych pociech, ludzie mają dość utrzymywania jej z własnych pieniędzy. Nadya Suleman w wywiadzie dla magazynu „People Magazine” powiedziała, że próbuje cały czas iść do przodu i stara się być najlepszą matką jaką tylko może. Jednak czy jest to prawda?
Oktomama zaczęła zarabiać na swojej historii występując w licznych programach telewizyjnych, chciała nawet wziąć udział w reality show w Wielkiej Brytanii, które umożliwiłoby jej zarobienie na swoich dzieciach 250 dolarów dziennie. Na szczęście w porę zainterweniował kurator mając na uwadze ochronę praw dzieci.
Kobieta nawet próbowała sił w branży porno. Jak narazie kobieta ma tylko i wyłącznie na uwadze swoje własne dobro i dorobienie się jak największej sumy pieniędzy nawet kosztem dobra swoich dzieci.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Biedne te dzieci. Mają okropną matkę...

Anonimowy pisze...

Masz rację okropna ta matka. :(

Anonimowy pisze...

to chyba stara szpaka

Anonimowy pisze...

Co to za prawo i co to za służba zdrowia, która pozwala samotnej, bezrobotnej kobiecie bez żadnego źródła utrzymania na wykonanie in vitro?

Anonimowy pisze...

zgadzam sie z anonimowym , co to za prawo ktore najpierw pozwala miec dzieci in-vitro kobiecie ktora nieodpowiedzialna jest ani ich nie moze utrzymac a potem chce je odebrac? wogole ten swiat i prawo jest okropne i pokrecone, a potem biedni ci co na tym cierpia...