piątek, 14 czerwca 2013

Ufo w kształcie rombu w Kalifornii

Ilustracja przedstawiająca UFO w kształcie rombu

Wiele raportów dotyczących UFO składa się głównie z zeznań naocznych świadków, którzy zazwyczaj opisują niezidentyfikowany obiekt jako spodek, dysk lub bardzo jasne, oślepiające światło. Jednak to co wydarzyło się w Kalifornii znacznie odbiega od standardowego opisu UFO.
Wieczorem 5 kwietnia 2012r. na obszarze Costa Mesa w Kalifornii, pewien kierowca ponoć zobaczył obiekt w kształcie rombu unoszący się kilka mil od niego. Twierdzi również, że emitował on bardzo głośny szum. Kierowca zjechał na pobocze drogi, aby lepiej przyjrzeć się temu zjawisku, zauważył, że jest on przechylony na boku. " Wtedy właśnie udało mi się to zobaczyć. Przypominało to dwa diamenty, które łączyły się ze sobą w środku. Na początku myślałem, że to żart, jakaś zabawka jednak przekonałem się, że tak nie jest", słowa kierowcy z raportu. 
Świadek dodał także,że UFO miało 4 światła, które były "jaśniejsze od blasku słońca".
Sceptycy twierdzą, że w tym przypadku nie można mówić tutaj o UFO, gdyż świadek usłyszał szum, a zazwyczaj takie obiekty są dyskretne. 
Podajemy poniżej filmik z 2009 r. nagrany w Pasadenie w Kalifornii. Możecie na nim zobaczyć UFO o takim samym kształcie jak z opisanego wydarzenia powyżej.

Brak komentarzy: