sobota, 10 sierpnia 2013

Anioł- ksiądz uratował dziewczynę!


W małym miasteczku w Missouri doszło do prawdziwego cudu. Wszystko się zdarzyło około 9 rano w pobliżu miejscowości Center. 19- letnia, studentka Katie Lentz wracała do domu, gdy z naprzeciwka jadące auto zjechało na jej pas i doprowadziło do zderzenia czołowego. Przód auta studentki został doszczętnie zniszczony. Dziewczyna utknęła zmiażdżona między kierownicą, a siedzeniem. 


Załoga ratunkowa, która przybyła na miejsce wypadku przez 45 minut próbowała wyciągnąć ofiarę z pojazdu, bez skutku. W miarę upływu czasu stan dziewczyny coraz bardziej się pogarszał, ratownicy stracili nadzieję na jej uratowanie. 19-latka pogodzona z losem poprosiła, aby ktoś na głos się z nią pomodlił. W tedy pojawił się siwy ksiądz, z drewnianym różańcem w dłoni i zaczął się  modlić wraz z Katie. Krótko po tym ratownikom w końcu udało uwolnić się dziewczynę i zawieść ją do szpitala. Kiedy się odwrócili by podziękować księdzu, już go nie było. Na miejscu wypadku zrobiono wiele zdjęć jednak na żadnym z nich nie ma tej tajemniczej postaci. Nikt ze świadków nie był w stanie go zidentyfikować. Opisali jedynie księdza jako starszego, śniadego mężczyznę, mówiącym dziwnym akcentem. Internauci uważają, że być może był to zmarły  św. Ojciec Pio znany z posiadania stygmatów i daru bilokacji (przebywania jednocześnie w dwóch miejscach naraz). Jeden z ratowników powiedział, że był to cud "myślę, że być może był to anioł, który został wysłany do nas w postaci księdza". Matka nastolatki, Carla Churchill Lentz twierdzi to samo. Powiedziała w USA Today, że pracownicy służb ratowniczych stwierdzili, że jej córka nie powinna przeżyć tej katastrofy. Uważa ona, że był to anioł, gdyż w Biblii pisze "że anioły są wśród nas"
Carla Churchill Lentz  na swoim profilu na Facebooku napisała, że jej córka przeszła kilka operacji. Została przewieziona do szpitala ze złamaną kością udową, z połamanymi żebrami, pęknięta wątrobą oraz śledzioną i posiniaczonymi płucami. Lekarze twierdzą, że dziewczyna przeżyła cudem. Matka dziewczyny podziękowała za wsparcie i prosi o głośną modlitwę. Rzecznik szpitala Blessing w Quincy, w stanie Illinois, powiedział dla HuffPost że Lentz jest obecnie w ciężkim stanie.

Brak komentarzy: