piątek, 1 maja 2015

Chiny: Mężczyzna przebiera się w ubrania swojej zmarłej żony w autobusie!

Po utracie kogoś kochanego większość z nas robi wszystko, aby znów poczuć bliskość z tą osobą. Jednak pewien mężczyzna z Chin przekroczył granice zdrowego rozsądku.


Do Internetu trafiło nagranie z kamery wykonane w autobusie. Widzimy na nim mężczyznę ubranego w botki, różowy biustonosz i jasne leginsy. Jeżeli uważasz, że jest to nieco dziwne to musisz wiedzieć, że on ubrał się w autobusie!Po rozprzestrzenieniu się tego materiału w sieci większość ludzi chciało wiedzieć o nim coś więcej. Ludzie podróżujący tym autobusem dobrze znają tego ekscentryka. Jego żona zmarła 2 lata temu i od tego czasu codziennie ubiera się w jej ubrania i wychodzi w nich na ulice miasta. 


Na filmiku możemy zobaczyć jak jeden z pasażerów nagle zdejmuje kurtkę. Następnie wyciąga różowy biustonosz, zakłada go i wpycha do niego dwa jabłka. Przed wyjściem z autobusu ubiera leginsy i botki oraz sprawdza swój wygląd w lusterku.

Być może nawet nie zdaje on sobie sprawy, że przez swoje wybryki jest znany na całym świecie. Internauci ochrzcili go przydomkiem Wujek Jabłko "Uncle Apple".

Źródło: http://www.weirdlife.com

Brak komentarzy: