sobota, 2 maja 2015

Chiny: Zdradzona żona obcięła mężowi penisa dwukrotnie!

Dzisiejszy artykuł powinien być ostrzeżeniem dla wszystkich niewiernych mężów. Pamiętajcie zdradzona kobieta potrafi być niepoczytalna!


Prawo zemsty: Feng Lung została aresztowana za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, ofiarą był jej mąż i ojciec piątki jej dzieci. Feng odkryła, że jej mężczyzna wysyłał sprośne smsy do swojej kochanki z jej telefonu! Kobieta tak się zdenerwowała, że odcięła mu penia dwukrotnie! Jeśli nie zostanie zamknięta w więzieniu przyrzekła, że zrobi to trzeci raz! Pewnie zastanawiasz się jak mogła zrobić to dwa razy, czytaj więc dalej.


Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla przemocy, jednak Lung stwierdziła, że zemsta jest słodka. Postanowiła zakraść się do męża w nocy kiedy spał i odcięła mu przyrodzenie. Po tym wypadku mężczyzna trafił do szpitala, gdzie lekarze przyszyli mu utraconą męskość. Jednak zdradzona żona nie dała za wygraną. Pod osłoną nocy zakradła się do szpitala i po raz drugi pozbawiła niewiernego faceta penisa. Nożyczki i fallusa wyrzuciła przez okno po czym zaczęła uciekać w kierunku recepcji. Rozwścieczony, nagi i krwawiący mężczyzna zaczął ją gonić. Dopadł ją na ulicy i zaczął brutalnie bić. Zaalarmowany personel zareagował natychmiastowo. Z powodu doznanych obrażeń Feng musiała otrzymać pomoc medyczną.


Niestety lekarzom nie udało się odnaleźć odciętego penisa. Prawdopodobnie został on zjedzone przez bezpańskiego psa bądź kota. 
Mężczyzna jest w stanie stabilnym, odwiedza go nawet kochanka, której chyba nie przeszkadza, że jej facet został kastratem. 


Żona mścicielka obecnie jest w areszcie i czeka na proces. Panowie uważajcie na siebie :)
Źródło: http://www.weirdlife.com

Brak komentarzy: