sobota, 9 maja 2015

Kwadratowe fryzury – najnowszy trend wśród miłośników psów

Na Tajwanie zaczął panować nowy tren wśród właścicieli psów. Głowy psiaków, głównie pudli strzyże się na okrągło bądź w kwadratowo, w efekcie mamy prawdziwego psa kosmitę!


Całość zakrawa o absurd i dziwaczność jednak w Internecie panuje konkurs, który pies będzie bardziej okrągły bądź kwadratowy!


Sposób strzyżenia przypomina bardziej kunszt Edwarda Nożycorękiego, jednak siedzibą psich fryzjerów jest stolica Tajwanu, Tajpej. Fryzjer Tain Yeh (42 l.) który prowadzi gabinet w Tajpej, powiedział: "Nowy trend jest popularny z tego względu, że ludzie od zawsze szukają jak najbardziej imponujących fryzur dla swoich pupilów. W końcu ktoś wpadł na pomysł, aby ich głowy były kwadratowe i owalne".


Wielu z właścicieli podąża za nowym trendem, aby być na czasie w portalach społecznościowych. Trwa tam istny wyścig szczurów. 


Yeh twierdzi, że" Psom to nie przeszkadza jak wyglądają, a ich właściciele kochają takiego typu nowinki. Fryzury takie wymagają ciągłej pielęgnacji więc ich właściciele często wracają. Jednak kwadratowa fryzura nie jest odpowiednia dla każdego psa. Zwierze musi mieć dużo sierści, aby ukształtować ją w formę kuli". 


Jak dla nas z  kwadratowych psyków psów widać jedynie smutne ślipia, które wołają o pomoc!Źródło:http://www.dailymail.co.uk

Brak komentarzy: