poniedziałek, 11 maja 2015

Badacze zjawisk paranormalnych odnaleźli ukrytego kosmitę w obrazie Mona Lisy

Dzieła Leonarda da Vinci od lat budzą wiele kontrowersji. Spekuluje się, że w obrazach artysty istnieją ukryte kody bądź zaszyfrowane wiadomości. Najciekawszym i najsłynniejszym obrazem olejnym na świecie jest portret "Mona Lisy". Arcydzieło od wieków poddawane jest wielu analizą, gdyż badacze wierzą, że ma on jakieś tajemnicze przesłanie. Na temat "Mona Lisy" było już wiele teorii spiskowych. Dziś mamy kolejną z nich!


Samozwańcza grupa badaczy istniejąca pod nazwą "Paranormal Crucible"zamieściła na swoim kanale YouTube film, w którym demaskują tajemnicę Leonarda da Vinci. Odkryli oni dowód na to, że artysta ukrył w obrazie byt obcego życia, kosmitę!
Wideo ukazuje ukrytą formę życia, z rysami twarzy, płaszczem i dłońmi


Po naświetleniu obrazu widzimy prawdziwego stwora.


Na filmie możemy usłyszeć: "Wielu teologów wierzy, że Leonardo Da Vinci celowo ukrył tajne kody i wiadomości podprogowe w większości swoich prac. Jeśli to prawda to można przypuszczać, że Mona Lisa była w rzeczywistości malowana, w celu zatajenia ważnych faktów historycznych i religijnych. Dotyczących pozaziemskiej obecności, w której utajnieniu brał udział Kościół Katolicki".

Autorzy filmu przyznają się, że w celu wyjaśnienia istnienia tajemniczej istoty poprawili kolory obrazu, aby kosmita był bardziej widoczny.

"Leonardo był bardzo inteligentom osobą, której twórczość miała niezwykły zakres. Potrafił działać łącząc różne dziedziny, np. architekturę, organizm człowieka i obraz. Geniusze rzadko kiedy potrafią być tak wszechstronni. Jest to artysta znany z tajnych kodów i wiadomości poukrywanych w swoich pracach. To nowe odkrycie daje nam klucz do poznania jego tajemnicy i związku z obcymi."

W 2010 roku badacze odkryli ukryte cyfry i liczny zapisane w obrazie "Mona Lisy". Z badań wynika, że w prawym oku kobiety namalowane są litery LV (być może to skrót od Leonarda da Vinci). W lewym zaś widać symbole, które trudno określić. Podobne są do liter CE lub B. W łuku mostku w tle jawi się liczba 72 bądź litera L i cyfra 2. Niejasność z odczytu wynika z wieku obrazu, który ma prawie 500 lat. Nie jest on już tak ostry i jasny jak wtedy, gdy powstał.

Poniżej znajduje się całe wideo grup "Paranormal Crucible", w którym odkrywają ukrytego obcego:


Źródło:http://www.mirror.co.uk

Brak komentarzy: