czwartek, 21 maja 2015

Tajlandia: 17-latka skacze nago na bandżi, mieszkańcy są wściekli!

Dziewczyna z Hongkongu, skokiem z bandżi wywołała prawdziwą aferę w Tajlandii. 17- letnia, Chiang Mai, postanowiła skoczyć nago w centrum w Tajlandii, całe wydarzenie zostało sfilmowane i umieszczone na najpopularniejszych forach społecznościowych.  


Jak donosi chiński tygodnik, 17-latka jest modelką w Hongkongu i dla rozkręcenia swojej kariery postanowiła sfilmować swój skok, tak jak ją Pan Bóg stworzył.

Władze miasta jak jego mieszkańcy są bardzo oburzeni takim występkiem. Tajlandia uważana jest za miasto z bogatym dziedzictwem kulturowym, władze nie chcą by ich reputacja została zachwiana przez tak niemoralny występek. 


Sprawa nabrała prawdziwego rozgłosu w azjatyckich mediach, tajlandzka policja została zmuszona do interwencji, odwiedzono firmę Mai. Prowadzi się dochodzenie karne w sprawie za zniesławienie, zbezczeszczenie i niemoralność. Bancha Chulakul, właściciel firmy modelingowej, który nakręcił wideo właśnie przeprosił oficjalnie za swój czyn. Przyznał również, że nie spodziewał się, że zdjęcia i wideo staną się tak popularne w sieci.


Właściciel firmy początkowo został umieszczony w areszcie, ale wyszedł po zapłaceniu grzywny w wysokości 1000 bahtów (około 30 dolarów). Obecnie firma czeka na sprawę w sądzie, ambasador Tajlandii w Hongkongu zmusił władze do zablokowana zdjęć w sieci. 
Źródło: http://shanghaiist.com

Brak komentarzy: