piątek, 27 marca 2015

15-miesięczny chłopiec, który nie nosi ubrania w zimie!


Nagi maluch, który nie nosi ubrania od prawie roku stał się prawdziwą sensacją w chińskich mediach.
O 15-miesięcznym chłopcu zrobiło się głośno, gdy zauważono go zimą na placu zabaw w dzielnicy Gaoxin, w mieście Chengdu prowincji Syczuan.


Maluch ma na imię Laji'er (拉吉儿). Według sąsiadów chłopiec spaceruje po dworze zupełnie nagi nawet podczas mroźnych dni. Maluch bierze kąpiel również na dworze i to w zimnej wodzie, dwa razy dziennie.


41-letni ojciec Laji'era, Tan Juncheng, twierdzi, że jego syn chodzi nagi od prawie roku. Od czasu, gdy wszystkie jego ubrania spaliły sie podczas pożaru. Mężczyzna uważa, że w ten sposób zahartuje swoje dziecko i zrobi z syna prawdziwego mężczyznę. 


Tan w wywiadzie dla jednej z lokalnych gazet opowiada: "chodź mój syn bawi się na dworze bez ubrania to nie choruje. Złapał grypę raz w życiu. Było to w tamtym roku".


Ekspert, Xia Chenling, radzi, aby Lajier zaczął nosić już ubrania, gdyż dzieci w tym wieku zdają sobie już sprawę z różnic płci. 
Jednak jego ojciec ma na ten temat inne zdanie i nie ubierze dziecka dopóki nie skończy 2,5 lat. Wierzy, że nagie dzieci do tego wieku są silniejsze fizycznie i psychicznie.

Źródło:http://www.theworldofchinese.com

Brak komentarzy: