niedziela, 1 marca 2015

Okradła sklepy na 2 mln funtów i pozostaje bezkarna! Chwali się swoim luksusowym życiem


54-letnia Kim Farry szczyci się w mediach, że przez 44 lata udało jej się okraść sklepy na ponad 2 mln funtów!
Bezczelna złodziejka chwali się swoimi markowymi ubraniami, egzotycznymi wakacjami i operacjami plastycznymi.


Kobieta była aresztowania siedmiokrotnie jednak wciąż mieszka w Londynie nie płacąc ani grosza za swoje mieszkanie. Przynosi jej to zysk 556 funtów co miesiąc. 
W wywiadzie chwali się swoim zarobkami, które rocznie wynosiły, aż 50.000 tys funtów. Jak sama przyznaje ze względu na swoją 14-letnią córkę Paris przestała kraść. Nie robi tego od dwóch miesięcy. Jednak dodaje, że przez to musi odmawiać sobie luksusowego życia. Jak świadczenia socjalne nie zostaną podniesione to będzie musiała powrócić do swojego wcześniejszego zajęcia. 


Kobiet opowiadając o swojej przeszłości przyznała się, że pierwszą kradzież rozpoczęła w wieku dziewięciu lat. Za kradzież została aresztowana w wieku dziesięciu lat, ale ze względu na jej wiek nie podjęto przeciw niej żadnych działań. Mając 14 lat została wyrzucona ze szkoły, dzięki czemu swoją karierę złodzieja mogła kontynuować już na cały etat. 
Kim pochwaliła się, że kiedyś nawet udało jej się ukraść kuchenkę gazową przy pomocy wspólnika i furgonetki. Następnie sprzedała ją za pół ceny. Kradła również na zamówienie.
Oficjalnie na swoim koncie ma ponad 50 zarzutów kradzieży sklepowych jednak jak sama przyznaje stanowi to zaledwie jeden procent jej dokonań. 
 Na dzień dzisiejszy nie kradnąc utrzymuje się z zasiłków socjalnych takich jak zasiłek dla osoby niepełnosprawnej, który otrzymała za stres wynosi 120 funtów. Dostaje go co dwa tygodnie. Przyznano jej również 20 funtów tygodniowo na dzieci i 58 funtów ulg na dzieci. Kobieta mówi, że niestety jest to dla niej bardzo mało, musi sobie odmawiać wszystkiego, ale nie chce podjąć się legalnej pracy. 


MailOnline skontaktowało się z Metropolitan Police w sprawie komentarza do tej sprawy. Jak na razie prośba została pozostawiona bez odpowiedzi.


Źródło:http://www.dailymail.co.uk

Brak komentarzy: