poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Atak różowego kota czyli bajkowy dom Hello Kitty!

Większość fanów japońskiego, różowego kota dostanie ataku serca widząc takie cudzo!


Fanki z całego świata zakochują się w słynnej willi Hello Kitty. Opowiadają o tym, że odnalazłyby prawdziwą miłość do życia, gdyby mogły w nim zamieszkać. Każdy fan japońskiej kotki chciałby się w nim budzić co rano będąc szczęśliwym, że mieszka w tak słodkim miejscu! To byłoby niesamowite, to byłoby prawdziwym spełnieniem marzeń! Taka fascynacja jest nieco straszna, ale pełno jest w internecie takich wywodów rozhisteryzowanych fanek marzących o tym ZAMKU słodkości.


Różowa rezydencja powstała w Xinhua Road, w Szanghaju, w Chinach spełniając fascynację fanów japońskiej kreskówki. Oczywiście jak to w Chinach bywa wybudowano ją, aby zaimponować światu i znów udowodnić, że Chińczycy są najlepsi. 


Dom Hello Kitty w całości zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz jest utrzymany w motywie Sanrio. Rezydencje zaprojektowano całą w różu z drobnymi akcentami bieli i oczywiście z motywem przewodnim jakim jest twarz Hello Kitty. Wygodne meble, dobrze dobrany światłocień i zieleń na zewnątrz ma sprawić atmosferkę, w której zrelaksuje się cała rodzina, gdyż dom jest do wynajęcia. Jednak taką przyjemność będą mogły sobie sprawić tylko naprawdę bogate fanki różowego kota. Jedna doba w posiadłości Hello Kitty kosztuje około 400 dolarów dziennie! W całej tej sprawie jest tylko jeden niesamowity fakt, jak fascynacja może przerodzić się w prawdziwą obsesję ;)


Źródło:http://www.ohellokittygames.com

Brak komentarzy: