sobota, 4 kwietnia 2015

Sobowtóry, wampiry czy podróżnicy w czasie? Stare fotografie Johna Travolty i Nicolasa Cage


Jakiś czas temu na eBayu pojawił się sprzedawca, który twierdził, że ma dowód na to, że John Travolta jest podróżnikiem w czasie. Tym dowodem ma być fotografia pochodząca 1860 roku. Przedstawi ona człowieka wyglądającego jak młody Travolta.
Handlarz z Ontario, w Kanadzie wystawił fotografie za pół milioma dolarów.


Dla tych, którzy nie wiedzą, aktor należy do sekty scjentologów, którzy wierzą w reinkarnacje. Wielu ludzi sądzi, że to zdjęcie jest tego dowodem jednak sprzedawca fotografii upiera się, że Travolta jest podróżnikiem w czasie. Mają tego dowodzić podobieństwa, które wyszególnił w swojej aukcji:.
"Uderzający w tym zdjęciu jest szereg podobieństw jak: identyczne oczy, linia włosów czy charaketrystyczny dla aktora podróbek!".
Inna taka precedensowa sprawa dotyczy Nicolasa Cage. Niektórzy uważają go za wampira!


Zdjęcie zostało wykonane w 1864 roku na obozie Johnsona w Ohio. Przedstawia ono żołnierza, który był tam więziony. Aukcja została wystawiona na serwisie eBay, a jej właściciel to Jack Mord. Twierdzi on, że aktor jest wampirem zmieniającym swoją tożsamość co 150 lat. Cena wywoławcza zdjęcia została wyceniona na 1 mln dolarów! Po nagłośnieniu sprawy aukcja zniknęła z niewiadomych powodów.
Ciekawostką w całej sprawie jest to, że po połączeniu połówek twarzy aktora i weterana wojennego obie pasują do siebie idealnie.

Być może jest to dowód na to, że fotografia jest fałszywa. Niezależnie jednak od teorii jaką się przyjmie i nawet uwzględniając fakt oszustwa trzeba przyznać, że oba zdjęcia wywołują duże wrażenie. 

Źródło: http://leosigh.com/

Brak komentarzy: