poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Najpiękniejszy,najdroższy i najbardziej egzotyczny kot świata
Firma Lifestyle Pets stworzyła nową rasę kota, Ashera, która stała się najmodniejszym dodatkiem w domach bogatych amerykanów. Rasa Ashera jest największym, najrzadszym i najbardziej egzotycznym kotem domowym na świecie.


Rasa Ashera jest najprawdziwszą hybrydą stworzoną w wyniku połączenia: afrykańskiego serwala, azjatyckiego leoparda i zwykłego dachowca. Koszt zakupu takiego żywego cacka wynosi od 22 do 125 tysięcy dolarów. 


Modny kotek nie jest jednak jedyną hybrydą. Wcześniejszym wyhodowanym w ten sposób kotem była rasa Savannah. Jednak nasz nowomodny kotek jest znacznie droższy.


Jak na zwierzątko domowe ten kotek potrafi urosnąć do 120 cm. To całkiem sporo. Istnieje również ryzyko, że mogą odezwać się w nim jego pierwotne instynktu. By nie zniechęcić potencjalnych kupców dołączono do kota pakiet sesji z psychologiem zwierzęcym opiewającym na 10 lat.


Kot stał się tak pożądanym produktem, że trzeba zapisywać się na roczną listę oczekujących w celu jego zakupu. Kupno super kota odbywa się jedynie za pomocą rezerwacji na stronie California-based Lifestyle Pets. Rasa Ashera została opracowana przez brytyjskiego biznesmena Simona Brodiego i jego zespół genetyków w laboratorium w USA. Może ktoś z Was się skusi na takiego kociaka? :)

Źródło: http://yournhhation.org

Brak komentarzy: