poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Słynna szwedzka firma meblowa Ikea zajmie się organizacją wirtualnych ślubów


Słynna szwedzka firma Ikea będąca czołowym liderem w produkcji mebli i akcesoriów domowych znalazła nową niszę rynkową, w której chce się rozwijać. Mowa tutaj o organizacji wirtualnych ślubów! Wedding Online ma być doskonałym rozwiązaniem dla wielu par na świecie. 

Wyobraź sobie, że jesteś chory, masz ważne obowiązki służbowe bądź po prostu jesteś spłukany, a własnie Twoi bliscy organizują ślub. Pierwsza myśl jaka przychodzi Ci do głowy to "nie mogę przyjść". Jednak Ikea wychodzi na wprost potrzebom takich ludzi jak Ty i zapewni Ci udział w ceremonii w przestrzeni wirtualnej. 


Jednak to nie wszystko, oprócz uczestniczenia w ceremonii możesz, np. wybrać tło, strój gości oraz tzw. streaming twarzy czyli własny awatar, którym zaznaczysz swoją obecność podczas tego dnia. 
W wirtualnej rzeczywistości stworzonej przez Ciebie prawdziwe będą jedynie twarze pary młodej, kapłana udzielającego ślubu i gości.
Większość z Was pewnie myśli, że społeczeństwo upada coraz niżej wymyślając już nawet wirtualne śluby. Jednak ten pomysł może trafić w gusta szerszej publiczności. Szczególnie jeżeli bliskie sobie osoby mieszkają w rożnych zakątkach świata. Goście nie muszą wydawać pieniędzy na stroje czy podróż, a młoda para zaoszczędzi grosza na organizacji wesela. 


Na razie wirtualne śluby dostępne są jedynie w Szwecji. Jeśli pomysł zaciekawi ludzi to usługa zostanie powiększona o inne kraje. Jak myślicie Wedding Online podbije światowy rynek?

Źródło:youtube.com

Brak komentarzy: