wtorek, 16 marca 2010

Olbrzymy

W wielu kulturach krążą legendy o gigantycznych ludziach, którzy niegdyś żyli na Ziemi. Istnieją naukowcy, którzy twierdzą, że mają na to namacalne dowody.
W pobliżu Brayton, w okolicy rzeki Tennessee znaleziono kilka śladów stóp odciśniętych w skale. Stwierdzono, że należały one do człowieka, którego pięty mierzyły 30,5 cm szerokości i posiadał 6 palców.
W 1833r. w Lompock Rancho w Kalifornii żołnierze kopiący doły na proch dokopali się do szkieletu człowieka, który mierzył ok. 3,65m. Szkielet otoczony był rzeźbionymi muszelkami, ogromnymi siekierami i kawałkami porfirytu zawierających symbole, których nie da się przetłumaczyć.
Na wyspie Santa Rosa odkopano podobny szkielet. Z badań przeprowadzonych na nim wnioskuje się, że człowiek ten żywił się małymi słoniami, które żyły niegdyś na tej wyspie i które wyginęły wieki temu.
W 1891r. w stanie Arizona w pobliżu Crittenden robotnicy odkryli wielki kamienny sarkofag, który znajdował się 2 metry pod ziemią. W sarkofagu była granitowa trumna, w której znajdował się szkielet człowieka mający 3,5 m i posiadał 6 palców u stóp.
9 listopada 1926r. w kopalni Eagle Coal Mine w stanie Montana górnicy odkryli dwa ludzkie trzonowe zęby, których wiek określono na co najmniej 30 milionów lat. Były tak wielkie, że naukowcy twierdzą, iż mogły należeć do jakiegoś olbrzyma.
We włoskiej kopalni w 1958r. znaleziono szkielet ludzki niezwykłych rozmiarów lecz był stosunkowo młodszy niż z kopalni w Montanie, gdyż liczył ok. 11 milionów lat.
Jest to jeszcze jeden z dowodów na to, że być może cytat z księgi rodzaju „ byli ongiś na Ziemi olbrzymowie ” nie jest całkowitą fikcją i tkwi w nim ziarno prawdy tak samo jak w starych podaniach ludowych na ten temat.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

TO COŚ FASTYNUJĄCEGO A ZARAZEM INTRYGUJACE ALE GDZE SA KURWA JAKIES ZDJECIA

Anonimowy pisze...

Na samym początku 6 tysięcy lat temu gdy Bóg storzył człowieka a stworzył go na swoj obraz i podobieństwo ludzie byli tak piękni ze gdy dzikie zwierzęta widziały przechadzającego się człowieka po raju myślały że to Bóg dopiero gdy się zbliżyły widziały człowieka poznawały że to człowiek kiedyś ludzie byli wysocy piękni i doskonali a dzisiaj są kurdupelki po 1 75 cm wzrostu lub nawet po 184 i co to ma bez modlitwy niema s o przekazu dobrych genów i rodzą sie brzydcy słabi itd... aby wzmocnić geny musi byc modlitwa a jesli jest czysta nauka to niema wiary w Boga który stworzył człowieka i dzisiejszy świat ludzie to chłopki co chorują rosną już w wieku 18 lat na 186 i wydaje sie im ze są wysocy a tak naprawdę szybko się starzeją ja rosłem ponad 24 lata aby urosnąć na 192 cm Jestem ja Saul wsrod polakow 11162046 gg