środa, 17 lipca 2013

Odkryto groby wampirów w Polce!!!!Zagraniczne media, aż huczą o tym co odkryto w Gliwicach. Ludzie pracujący przy budowie nowej trasy szybkiego ruchu przy ul. Dworcowej, w Gliwicach doznali szoku, gdy znaleźli w miejscu wyburzonej kamiennicy około 40 grobów. Jak dotąd 7 z nich to szczątki wampirów! 
To nie żarty, w grobach mieściły się odcięte głowy zawinięte w całun. Głowy były umieszczane po między nogami! Jest to bardzo charakterystyczne dla wampirzego pochówku. Głowę domniemanego wampira odcinano po to, aby mieć pewność, że nie powróci on do żywych.Teraz archeolodzy pracują nad ustaleniem ich wieku. Polscy historycy spekulują, że być może te pochówki pochodzą z czasów, gdy na naszych ziemiach panowała Słowiańszczyzna. 
 

Jeden z archeologów pracujących przy badaniu wampirzych kości, Jacek Pietrzak powiedział, że szkielety znaleziono bez biżuterii, klamer od pasków, guzików czy czegokolwiek co mogłoby im pomóc w ustaleniu daty pochówku. Nie jest to pierwsze takie znalezisko czasów współczesnych, innym takim przypadkiem jest cmentarzysko wampirze w okolicy miasta Stara Boleslav w środkowych Czechach.
Polska więc jest tylko kolejnym przypadkiem wampirzej epidemii jaka mogła panować w zamierzchłej Europie.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Wow, to musiał być niezły szok...