środa, 17 lipca 2013

Wampirza para woli picie krwi od seksuWiększość standardowych par po ciężkim dniu ma ochotę na mały kieliszek wina, jednak Lia Benninghoff i Aro Draven wolą napić się swojej krwi. Samozwańcze wampiry piją własną krew raz w tygodniu jak widać to na zamieszczonym wyżej filmiku.


Benninghoff, lat 20 i Draven, lat 38 poznali się na portalu randkowym w lutym. Od tego czasu są nierozłączni. Chłopak jako pierwszy zaproponował picie krwi "Aro skaleczył się brzytwą i zaoferował mi skosztowanie własnej krwi. Następnie pociął także moją dłoń i się z niej napił. Po wypiciu jego krwi poczułam rosnącą we mnie siłę. To było magiczne doświadczenie- bardziej intymne niż seks" -słowa Benninghoff dla Daily Star.


Aro Draven - dawniej Glen Layton - jest bezrobotnym, 38-letnim ojcem pięciolatka. Twierdzi, że pochodzi z Rumunii, z tego samego miejsca co Drakula - Vlad The Impaler. Gotycka para planuje wziąć ślub w Halloween, w tym roku. Od kultowego filmu Zmierz czy seriali takich jak Czysta Krew czy Pamiętniki Wampirów zainteresowanie tymi legendarnymi stworami jest coraz większe. Modny jest także lifting wampirzy, który polega na pobraniu krwi z ramienia i wstrzyknięciu jej w wybrany obszar na twarzy (zabieg ten przeszła m.in. Kim Kardashian w ciąży). Lekarze przestrzegają przed piciem krwi niesie to ze sobą wiele chorób takich jak zakażenie bakteryjne, zapalenie wątroby czy AIDS. Więcej o tym zaburzeniu zwanym wampiryzmem znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy: