czwartek, 25 lipca 2013

Szanghajskie UFO okazuje się być samolotem dostarczającym ciastka


W Szanghaju niedawno wybuchło zamieszanie, ludzie masowo zaczęli twierdzić, że widzieli niezidentyfikowany obiekt latający. Większość z nich była przekonana, że było to UFO. Jednak niestety wszyscy chińscy fani kosmitów zostali rozczarowani, gdy okazało się, że maczał w tym palce pewien leniwy dostawca ciastek. Nie chciało mu się jeździć po mieście z dostawą więc wymyślił, że będzie dostarczał ją zdalnie sterowanym samolotem. 


Piekarnia InCake po wyjaśnieniu sprawy wykazała się niezwykle pozaziemskim zapałem wykorzystując pomysł swojego pracownika i zaczynająć świadczyć takie usługi na większa skalę. Firma nakręciła nawet całkiem ciekawy film promocyjny.


InCake wchłonęło pomysł w poczet swojej firmy, wysyłając zamawiany towar zdalnie sterowanymi samolotami przez rzekę. Szanghajskie "UFO" ma 1,1 m długości i waży 10 kg. Pokonuje rzekę Huangpu 45-minutowym lotem, dostarczając ciasto do klienta. Samoloty latają na maksymalnej wysokości 100 metrów. Pomysł okazał się genialnym posunięciem, piekarnia ma coraz więcej klientów. Zamawianie ciasta stało się więc niesamowitą atrakcją. 

Brak komentarzy: