sobota, 13 lipca 2013

Szok: matka dźgnęła niemowlę 90 razy nożyczkami!


8 miesięczny chłopiec z Chin leżał w kałuży własnej krwi, chwile po tym jak matka zadała mu 90 ciosów nożyczkami. Makabryczna scena zdarzyła się w tym tygodniu, wujek chłopca Xiao Bao znalazł niemowlę i wezwał pomoc. Dziecko zostało przewiezione do szpitala we wschodniej prowincji Jiangsu w Chinach. Maluch otrzymał ponad 100 szwów, a jego stan jest stabilny. Matka dziecka, rzekomo zaatakowała je po tym, jak syn ugryzł ją w pierś podczas karmienia piersią.


Jak można zobaczyć na zdjęciach, Bao ma głównie szwy na twarzy, stópkach i nogach. Sąsiedzi wyrodnej matki zwrócili się do samorządu, aby odebrać jej prawa do dziecka, jednak prośba została odrzucona. Chłopiec ma dwóch wujków, którzy ponoć zgodzili się objąć malucha opieką.  Jeśli kobieta zostanie skazana to prawdopodobnie spędzi resztę swojego życia w więzieniu. 

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Najwidoczniej samorząd uważa, że dźganie małego dziecka nożyczkami prawie sto razy to normalna rzecz, skoro nie odebrali jej praw... Która matka robi coś takiego swojemu dziecku?